Gta IV Tam Çözüm

Celil

"They are known as Celilzzers."
Hosting & Firma Sahibi
Katılım
29 Ara 2010
Mesajlar
4,070
Tepkime puanı
28
Puanları
48
Konum
İstanbul
Çoğu kişinin takıldığı yerleri geçebilmesi için GTA IV Tam Çözüm'ü tamamen kendim Türkçe'ye çevirerek size anlatacağım. Umarım yardımcı olabilirim.

Bölüm 1

The Cousins Bellic

t_4667.jpg


Gemiden iniş animasyonunu geçtikten sonra Roman'ın taksisi ile haritamızda gösterilen yolu takip ederek Roman'ın evine gidiyoruz. Sonra evin önündeki sarı ok işaretinin üstüne geliyoruz.

It's Your Call

t_4670.jpg


Roman'ın taksisine binerek haritamızda gösterilen yolu takip ediyoruz. Yolun sonuna geldiğimizde kaldırımın yanındaki ok işaretinin üstüne geliyoruz. Roman arabadan inip dükkana girdikten sonra beklemeye başlıyoruz. Biraz sonra Roman bizi arıyor ve telefonu açıyoruz. Beklemeye devam ederken karşı kaldırıma bir araba parkediyor ve içinden çıkan 2 tane adam Roman'ın girdiği dükkana doğru yürüyor. Arabadan indiklerinde Roman'ı arayıp konuşuyoruz. Böylece Roman'ın o dükkandan bir an önce kaçmasını söylemiş oluyoruz. Roman arabamıza bindikten sonra bizi takip etmeye başlıyorlar ve haritamızdaki yolu takip ederek kaçıyoruz. Kaçtıktan sonra dükkanın önündeki sarı ok işaretine gelerek duruyoruz.

Three's a Crowd

t_4673.jpg


Roman'ın taksisine binerek her zamanki gibi haritamızdaki yolu takip ediyoruz. Haritayı takip ederek gideceğimiz yere ulaştığımızda sağ kaldırımda konuşan 2 bayan görüyoruz. Ve kaldırıma yanaşıp "G" tuşu ile korna çalıyoruz. Bayanlar arabamıza bindikten sonra haritayı takip ederek Michelle'nin evine doğru gidiyoruz. Evin önündeki sarı ok işaretinin üstünde duruyoruz.

Bleed Out

t_4654.jpg


Roman'ı döven adamları döverek Roman'ı kurtarıyoruz ve Roman ile birlikte arabaya binerek kaçan adamı kovalıyoruz. Kaçan adam yolun sonuna geldiğinde merdivenlerden saklanacaktır. Adamı öldürüyoruz ve arabaya geri dönüyoruz. Arabaya döndüğümüzde Roman'ı dükkanına bırakıyoruz.

First Date

t_4523.jpg


Michelle'yi evinden aldıktan sonra haritadaki yolu takip ederek bovling oynamaya gidiyoruz. Bovling salonuna girdikten sonra kasada duran görevli kişiden oyun alıyoruz. Daha sonra 2 tane boş bulunan yerlerden birinde oyunu oynamaya başlıyoruz. Bovling oynamak için topu elimize aldıktan sonra sağ sol yaparka pozisyonu ayarlıyoruz. Ayarladıktan sonra ateş etme tuşuna basarak nişan alıyoruz. Daha sonra hızlıca mauseyi geri çekip ileri ittikten sonra topu atıyoruz. Bovling oyunu bittikten sonra Michelle'yi evine bırakıyoruz.

Easy Fare

t_4525.jpg


Roman'ın arabasına binerek haritadaki yolu takip ediyoruz. Varcağımız yere geldikten sonra sarı okun üstüne gelip korna çalıyoruz. Arabamıza binen kişiyi belirttiği sokağa bırakıyoruz. Fakat polisler yerimizi tesbit edip kovalamaya başlıyor. Bıraktığımız kişi tekrardan arabamıza biniyor ve polis seviyemizi yok etmek için çabalıyoruz. Polis seviyesini yok etmek için polislere görünmeden haritada mavi-kırmızı renklerinde yanıp sönen yerden dışarı çıkıyoruz. Bir süre sonra aranma seviyemiz yok oluyor. Fakat aranma seviyesi yok oluyorken bir polise görünürseniz tekrardan o alana polis dolar. Polis seviyesini yok ettikten sonra haritada çıkan yolu takip ediyoruz ve arabamızdaki kişiyi istediği yere bırakıyoruz.

Bull in a China Shop

t_4688.jpg


Arabamıza binerek dükkana doğru gidiyoruz. Dükkana vardığımızda sarı oka geliyoruz. Ve arada bir animasyon giriyor. Bu animasyonda içerdeki adam dükkanın kapılarını açmayacağını ve Niko'nun uzaklaşmasını söylüyor. Fakat biz haritadaki yere giderek yerdeki taşa yaklaşarak "E" tuşuna basıyoruz ve elimize taşı alıyoruz. Daha sonra dükkana doğru gidiyoruz. Dükkanın önüne gelerek nişan alma tuşu ile basılı tutarak camlara taşı fırlatıyoruz. İçerdeki adam telaş yaparak dışarı çıkıyor. Konuşma bittikten sonra arabamıza tekrar binerek bara geri dönüyoruz.

Hung Out to Dry

t_4533.jpg


Haritadaki yere giderek temizlik dükkanına giriyoruz ve bir adam kafamıza elindeki sepeti fırlatıyor. O adamı kovalayarak dışarı çıkıyoruz. Adam arabaya binerek kaçıyor ve biz de bir arabaya binerek onu takip ediyoruz. Arabasına çarpa çarpa durduyoruz. Adam ile aramızda bir konuşma geçiyor ve görevi tamamlamış oluyoruz.

Clean Getaway

t_4694.jpg


Belirtilen tren istasyonuna giderek sarı okun üstüne geliyoruz. Treni beklemeye başlıyoruz. Tren geldikten sonra trene biniyoruz ve gideceğimiz yere varıyoruz. Gideceğimiz yere geldikten sonra merdivenlerden inerek belirtilen yerdeki arabaya biniyoruz. Sahipleri bu arabayı kurtarmak için uğraşıyor. Bu arabayı kaçırarak haritada belirtilen yere götürüyoruz ve yıkatıyoruz. Yıkadıktan sonra belirtilen garaja götürüp arabayı teslim ediyoruz.

Ivan the Not So Terrible

t_4537.jpg


Roman'ın garajına giderek içerden çıkan arabayı takip ediyoruz. Araba bir inşaatta durduktan sonra merdivenlerden çıkarak adamı kovalıyoruz. Binadan binaya atlayarak kovalamaya devam ediyoruz. En son adam yolun sonuna geliyor ve ayağı kayıyor. Böylece kenara tutunarak duruyor. Adam ile konuştuktan sonra adamın eline basıyoruz ve aşağı düşüp ölüyor.

Jamaican Heat

t_4540.jpg


Arabaya binerek Little Jacob'u alıyoruz. Little Jacob'u almaya geldiğimizde kornaya basıyoruz ve arabamıza biniyor. Dediği yere doğru arabayı sürüyoruz. Bir ara sokağa arabayı park ediyoruz. Daha sonra haritadaki yere gidiyoruz. Pusu kurarak Little Jacob'u izliyoruz. Little Jacob bir kaç adam ile konuşurken çatışma çıkıyor. Ve Little Jacob'u koruyarak adamları öldürüyoruz. Son olarak karşı çatıya bir adam çıkıyor ve onuda öldürüyoruz. Arabaya binerek Little Jacob'un cafesine gidiyoruz ve Little Jacob'u bırakıyoruz.

Uncle Vlad

t_4700.jpg


Arabaya binerek Roman'la birlikte bara doğru gidiyoruz. Barın içinde kavga çıkıyor ve bize saldıran adamları vuruyoruz. Bizden kaçan Vlad'ı kovalıyoruz. Vlad bir süre sonra belirli bir yerde duruyor ve arabadan inerek kaçmaya başlıyor. Vlad ile aramızda bir konuşma geçiyor. Daha sonra Vlad'ı öldürüyoruz.

Concrete Jungle

t_4547.jpg


Little Jacob ile arabaya binerek belirtilen yere gidiyoruz. Belirtilen yere geldikten sonra Little Jacob arabadan iniyor ve bizde belirtilen ara sokağa giderek Little Jacob'u bekliyoruz. Little Jacob bizi telefondan arıyor. Ara sokaktan kaçan 3 adamı öldürüyoruz. Daha sonra araba ile Little Jacob'u alıyoruz. Aldıktan sonra belirttiği yere giderek evi basıyoruz. Evin içindeki merdivenden gelen adamı vuruyoruz. Daha sonra camdan pompalı ile ateş eden adamı vuruyoruz. Son olarak bize saldıran herkesi vuruyoruz. Little Jacob ile arabaya geri dönerek belirttiği yere Little Jacob'u bırakıyoruz.

Crime and Punishment

t_4702.jpg


Bu görevde bir tane polis arabası arıyoruz. Bulduğumuz polis arabasına biniyoruz. Eğer polisler peşimize takılırsa polislerden kurtuluyoruz. Kurtulduktan sonra telefondan konuşma yapıyoruz. Konuşma bittikten sonra belirtilen arabaların önlerini sireni yakarak kesiyoruz. Ve istediğimiz arabayı bulana kadar aramaya devam ediyoruz. İstediğimiz arabayı bulduktan sonra o arabayı kaçırıyoruz. Belirtilen yere götürüyoruz ve arabayı garaja koyarak teslim ediyoruz.

Do You Have Protection?

t_4554.jpg


Dimitri ile sex dükkanına gidiyoruz. Dükkana geldikten sonra park ediyoruz ve dükkanın içine giriyoruz. Belirtilen adamları nişan alarak konuşturuyoruz. Daha sonra belirtilen adamın ayağına sıkıyoruz. İşimiz bittikten sonra Dimitri ile dükkandan çıkıyoruz ve arabaya binerek silah dükkanına gidiyoruz. Silah dükkanına geldikten sonra içeriye giriyoruz ve Micro SMG adlı silahı satın alıyoruz. Satın aldıktan sonra Dimitri'yi evine bırakıyoruz.

Final Destination

t_4709.jpg


Belirtilen yere gidiyoruz, belirtilen yere giderken köprü gişesinden 5$ ödüyoruz. Belirtilen yere geldikten sonra merdivenlerden tren istasyonuna çıkıyoruz. Ordaki adamlarla aramızda bir konuşma geçiyor ve o adamları öldürüyoruz. Fakat birini vurmadan elimizden kaçıyor. Onu takip ederek öldürüyoruz ve görevi tamamlıyoruz.

No Love Lost

t_4560.jpg


Belirtilen yere gidiyoruz ve motorda oturan bir adamın Faustin'in kızı ile konuştuğunu görüyoruz. Faustin bizden kızının sevgilisini öldürmemizi istiyor. Bunun üzerine orada bulunan motora binerek kaçan motorcuyu kovalamaya başlıyoruz. Bu motorcuyu kovalamaya devam ederken yanına 3 motorcu geliyor ve hepsini birlikte öldürüyoruz. Eğer 3 motorcu gelmeden kovalarken vurursanız daha kolay bölümü bitirebilirsiniz.

Shadow

t_4563.jpg


Belirtilen yere gidiyoruz ve animasyonda gördüğümüz kırmızı üstlü adamı belli etmeden takip ediyoruz. Takip sonunda kırmızı üstlü adam bir yere giriyor. Sonra arka kapısından dışarı çıkıyor. Tellerden atlayarak yürümeye devam ediyor ve biz de takip etmeye devam ediyoruz. Daha sonra o adam bir binaya girerek üst kata çıkıyor. Biz de binaya girerek saldıranlarla birlikte o adamı öldürüyoruz.

Logging On

t_4567.jpg


İnternet kafeye giderek bir bilgisayara oturuyoruz. Bilgisayarı açıp "Web", "Check Mail", "Cyefind Mail Team"'a tıklayıp sağ üstteki olumlu cevap tuşuna tıklıyoruz ve cevabımızı yazıyoruz. Mesajı yazdıktan sonra "E" tuşuna basarak ana menüye dönüyoruz ve "Log Out"'a tıklıyoruz. Son olarak internet kafeden çıkıyoruz.

Rigged to Blow

t_4719.jpg


Belirtilen yere giderek tıra biniyoruz. Animasyon bittikten sonra tırı garaja doğru sürüyoruz. Garaja giderken para ödeyerek gişeden geçiyoruz. Garaja geldiğimizde tırı park ederek yerine koyuyoruz ve tır garajda patlıyor. Patlama alanından uzaklaşıyoruz ve görevi tamamlamış oluyoruz.

The Master and the Molotov

t_4575.jpg


Belirtilen yere gidiyoruz. Sarı okun üstüne geliyoruz. Belirtilen binanın önünde bir araba duruyor ve içinden 3 adam iniyor. Girdikleri binaya biz de giriyoruz. Daha sonra içerde çatışma çıkıyor ve bize saldıran herkesi vuruyoruz. Fakat Faustin kaçıyor. Biz Fausti'i takip ediyoruz ve çatıya çıktığımızda öldürüyoruz.

Russian Revolution

t_4580.jpg


Little Jacob bizi arıyor ve aramızda bir konuşma geçiyor. Konuşma bittiketen sonra haritada belirtilen yere gidiyoruz. Haritada belirtilen yerde büyük bir çatışma çıkıyor. Bize saldıran herkesi vuruyoruz. Daha sonra 2 adam çatışma alanında kaçıyor. Biz de onların kaçtığı yerden çıkarak, aranma seviyesini yok ederek haritada belirtilen yere gidiyoruz.

Roman's Sorrow

t_4729.jpg


Roman'a doğru gidiyoruz. Roman'ı aldıktan sonra Roman'ın evine gidiyoruz. Fakat evine gittiğimizde evinin düşmanlarımız tarafından yakıldığını görüyoruz. Büyük bir telaş ile Roman'ın dükkanına gidiyoruz. Fakat dükkanının da yakıldığını görüyoruz. Daha sonra haritayı takip ederek Bohan'da ki eve gidiyoruz ve yeni evimiz burası oluyor.

Böylece bölüm 1 bitmiş oluyor.

Bölüm 2

Escuela of the Streets

t_4594.jpg


Manny ile arabaya binerek belirtilen yere gidiyoruz. Belirtilen yerde animasyonda bir adam arabaya biniyor. Bu adamı belli etmeden takip ediyoruz. Takip ettiğimiz adam bir süre sonra duruyor. Arabadan inerek adamın girdiği binaya biz de giriyoruz. Fakat kapı kitli olmaktadır. Kapıya ateş ederek kilidi açıyoruz. İçerdeki tüm adamları öldürüyoruz. Daha sonra girdiğimiz binadan dışarı çıkıyoruz ve görevi tamamlamış oluyoruz.

Street Sweeper

t_4600.jpg


Belirtilen sokağa gidiyoruz. Sokaktaki garajda bulunan gangster üyelerini öldürüp kaçan diğer adamıda kovalamaya başlıyoruz. Kovaladığımız adamı vurarak garaja geri dönüyoruz ve kalan adamları da öldürüyoruz. Herkesi öldürdükten sonra görevi tamamlıyoruz.

Search and Delete

t_4612.jpg


Bu görevde bir polis arabası buluyoruz. Peşimize polis takılırsa aranma seviyesini yok ediyoruz. Aranma seviyesini yok ettikten sonra arabayı bir kenara çekerek duruyoruz. Durduktan sonra "E" tuşuna basarak polis bilgisayarını açıyoruz. Polis bilgisayarından "Search Police Records", "Search Name"'ye girerek "LYLE RIVAS" yzaıyoruz ve enter yazan yere tıklıyoruz. Arama tamamlandığında Locate'ye basarak o kişinin evini işaretliyoruz. İşaretlediğimiz eve gelerek binadan içeriye giriyoruz. Sarı okun üstüne geliyoruz ve kapıdan çıkarak polis arabasına tekrardan dönüyoruz. Kaçan adamı kovalamaya başlıyoruz. Arabasına ateş ederek alev almasını sağlıyoruz ve arabadan atlıyor. Arabadan atladığı an da vurarak öldürüyoruz.

Easy as Can Be

t_4621.jpg


Belirtilen yere gidiyoruz. Belirtilen arabaya biniyoruz. Arkamızdan ateş ediyorlar fakat biz belirtilen yere doğru kaçıyoruz. Arabanın yanmamasına dikkat edin arkadan takip edecekler. Garaja yaklaştığınızda takipi bırakacakklar ve siz de arabayı garaja park edip teslim edeceksiniz.

Out of the Closet

t_4624.jpg


İnternet kafeye giderek bir bilgisayara oturuyoruz ve "Web", "Find Love Now", "Male"'ye tıklayarak "French Tom" adlı kişinin altındaki "More" adlı tuşa tıklıyoruz. Son olarak "Date" tuşuna basıyoruz. Bilgisayardan ve internet kafeden dışarı çıkıyoruz. Oyunda bir kaç gün geçtikten sonra French Tom'dan mail geliyor ve biz bu maili olumlu yanıtlıyoruz. Böylece buluşma yerini ayarlamış oluyoruz. Buluşma alanına gittikten sonra silahı çıkararak French Tom'u öldürüyoruz.

Luck of the Irish

t_4606.jpg


Belirtilen yere gidiyoruz. Belirtilen yerdeki evin içine giriyoruz ve çatıdaki sniper adlı silahı alıyoruz. Sniperi aldıktan sonra bleirtilen pozisyona geliyoruz. McReary arabadan inerek anlaşcağı kişilerin yanına gidiyor. Biz pusuda McReary'i koruyacağız. McReary anlaşırken çatışma çıkıyor ve işaretli olan tüm adamları öldürerek McReary'i koruyoruz. Daha sonra bir adam kamyonete binerek kaçmayı deneyecektir onuda vurarak görevi tamamlıyoruz.

Blow Your Cover

t_4630.jpg


Playboy ile belirtilen apartmana gidiyoruz. Playboy ile apartmanın 3. katına çıkıyoruz. Apartmanın 3. katında bir çatışma çıkıyor ve bize saldıran herkesi vuruyoruz. Çatışma çatıya kadar uzuyor. Herkesi öldürdükten sonra Playboy ile aranma seviyenizi yok ederek belirtilen yere Playboy'u bırakıyoruz.

The Puerto Rican Connection

t_4636.jpg


Belirtilen yere gidiyoruz. Belirtilen yerdeki sarı okun ütüne geliyoruz. Ve bir animasyon başlıyor. Animasyon bitince haritadan trenin gittiği yönü takip ediyoruz. "Tab" tuşuna basarak kamerayı hedefe doğru çevirebilirsiniz. Takip bittikten sonra tren bir istasyonda duracaktır. İstasyonda trenden inen hedef olan 3 adamı öldürüyoruz.

The Snow Storm

t_4642.jpg


Belirtilen eski hastaneye gidiyoruz. Eski hastaneye geldikten sonra buradaki amacımız Elizabeta'nın bir emanetini kurtarmak.Fakat olduğu kadar kolay değil. İçerde bir sürü adam bulunuyor. Görüş alanındaki tüm adamları öldürerek içeriye doğru yavaş yavaş ilerliyoruz. Daha sonra saklanarak içerideki adamlarıda öldürüyoruz. Aynı zamandada içeriye doğru ilerliyoruz. İçeriye girdiğinizde çökmüş olan çatı deliklerinden de adamlar ateş edecektir. Bunları görmek zor olduğundan içeriye girerken çatıya dikkat etmenizi öneriyorum. Elizabeta'nın emanetinin olduğu odaya girerek emanetini alıyoruz ve peşimize polisler takılıyor. Dikkat etmemiz gerekiyor çünkü swatler ve helikopterler geliyor. İçerden çıktıktan sonra aşağıdaki Jetmax'ın bulunduğu yere giderek Jetmax ile kaçıyoruz. Aranma seviyesini yok ediyoruz ve belirtilen yere emaneti götürüyoruz.

5174-gta-iv-the-snow-storm.jpg


Have a Heart

t_4650.jpg


Belirtilen arabay binerek doktora doğru gidiyoruz. Doktora arabayı teslim ediyoruz ve görevi tamamlamış oluyoruz.

No. 1

t_4856.jpg


Brucie ile belirtilen yere giderek sarı yarış arabasına biniyoruz. Daha sonra bu sarı yarış arabası ile yarışa katılıyoruz. Belirtilen işaretleri takip ederek yarışı sürdürüyoruz. Birinciliğimizi koruyarak yarışı birinci bitiriyoruz. Yarışı bitirdikten sonra Brucie'yi belirttiği yere bırakıyoruz.

Deconstruction for Beginners

t_4761.jpg


Playboy ile arabasına binerek belirtilen yere gidiyoruz. Belirtilen yerdeki belirtilen arabaya biniyoruz ve aramızda bir konuşma geçiyor. Konuşmada inşaatta bulunan korumaları öldüreceğimizi söylüyor. Yanımızda bulunan asansöre binerek yukarıya doğru çıkıyoruz. Daha sonra sniper ile hedefleri öldürüyoruz. Playboy'da yanımızda dürbün ile vurduklarımızı izliyor. 3 adamıda vurduktan sonra aşağıya asansör ile iniyoruz. Bu sefer inşaata doğru gidiyoruz ve inşaatın içine giriyoruz. İnşaatta büyük bir çatışma çıkıyor.Bütün adamları temizliyoruz ve yukarıya doğru yol alıyoruz. İnşaatta bulunan tahta merdiven gibi şeylerden yukarıya çıkıyoruz. Bu görev yarım saatinizi bile alabilir. İlerlemeye devam ediyoruz. Haritada gösterilen adamlara doğru devam ediyoruz. Daha sonra bir helikopter kalkıyor. Bu helikopter yakınımızda bir yere iniyor. Bu helikopterden inen adamlarla birlikte geriye kalan tüm adamları öldürüyoruz. Son adamı öldürdükten sonra görevi tamamlamış oluyoruz. Korumaların yerlerini aşağıdaki resimden görebilirsiniz.

5168-gta-iv-deconstruction-for-beginners.jpg


Ruff Rider

t_4770.jpg


Belirtilen Chinatown'a doğru gidiyoruz. Chinatown'a geldiğimizde bir adam ve bir kadın ile aramızda bir animasyon geçiyor. Fakat adam elimizden kaçıyor. Bunun üzerine kadını öldürüp adamı takip etmeye başlıyoruz. Motorla kaçan adamı vurarak öldürüyoruz ve adamdan düşen parayı alarak tavukcuya giderek Dwayne ile buluşuyoruz.

Undress to Kill

t_4775.jpg


Striptiz kulübüne gidiyoruz. Strip kulübündeyken haritada işaretli olan yerlere gidiyoruz. Bizi içeri sokmuyorlar. Daha sonra girişin yanındaki "Private" yazan yere giriyoruz ve işaretli olan adamı öldürüyoruz. Öldürdükten sonra dışarıya kaçacak olan kişiler dışarıya çıkamasın diye arka kapıya arabayı park ediyoruz.Daha sonra içeriye girerek işaretli olan kişileri öldürüyoruz. İçerde bir çatışma çıkıyor. Tüm korumalar bize ateş ediyor. Bizi vurmaya çalışan herkese ateş ediyoruz. Son olarak işaretli olan herkesi vurup görevi bitirmiş oluyoruz.

Photo Shoot

t_4781.jpg


Belirtilen yere gidiyoruz. Animasyon bittikten sonra o konuşan adamlara fazla yaklaşmadan tellerin arkasından, telefondan kamerayı açarak fotoğraflarını çekiyoruz. Daha sonra Playboy bizi arıyor ve işaretli olan kişiyi öldürmemizi söylüyor. İşaretli olan ve bize saldıran tüm adamları öldürüyoruz. Böylece görevi tamamlamış oluyoruz.

Wrong is Right

t_4788.jpg


Belirtilen apartmana gidiyoruz. Apartmandaki sarı okun üstüne geliyoruz. Ve bir animasyon çıkıyor. Kapıyı açmayan olmadığı için kapıyı kırarak içeriye giriyoruz. Evde kimseyi bulamayınca telefon ile haber veriyoruz. Daha sonra o evdeki bilgisayarı kullanarak. "Web", "Checkmail"'e tıklıyoruz. Oradan da ilk mesaja girip okuyarak çıkıyoruz. Telefon ile bir daha aradıktan sonra belirtilen yere gitmemiz söyleniyor. Belirtilen yere gittikten sonra bir adamı kovalamaya başlıyoruz. Bu adamı öldürüyoruz ve görevi tamamlıyoruz.

The Holland Play

t_4798.jpg


Bu görevde bize Playboy'u veya Dwayne'yi öldürmemiz isteniyor. Bu görevde seçim size kalmış. Belirtilen yere giderek. Belirtilen adımları uygulayarak seçtiğimiz kişiyi öldürüyoruz.

Hostile Negotiation

t_4813.jpg


Belirtilen yere gidiyoruz. Bu fabrikada Roman'ı rehin almış bulunuyorlar. Bu görevde kuzenimiz Roman'ı kurtaracağız. Büyük bir çatışma çıkıyor. Bize salıran herkesi öldürerek merdivenlerden yukarıya doğru ilerliyoruz. En yukarıya çıktığımızda çatıdaki adamlarıda vuruyoruz. İçeri girdiğimizde Roman'ı rehin aldığını görüyoruz. Fakat biz silahımızı çekerek nişah alan adamı Roman'ı vurmayacak şekilde vuruyoruz. Böylece Roman'ı kurtarmış oluyoruz. Doşarıya çıkarak araba ile belirtilen yere gidiyoruz.

Portrait of a Killer

t_4814.jpg


Gelen mesajı açıp okuyoruz ve bize bir adam resmi gönderilmiştir. Bunun üzerine bir polis arabası buluyoruz. Peşimize polis taklırsa aranma seviyesini yok ediyoruz. Bir yerde durarak "E" tuşu ile polis bilgisayarını açıyoruz. Sırasıyla "Search Police Records", "Search Photo" yapıyoruz ve bağlantı kurulmaya başlanıyor. Bağlantı kurulduktan sonra yeri belirleniyor ve Locate'ye basıyoruz. Haritadaki yere giderek bize saldıran herkesi vuruyoruz. Herkesi öldürdükten sonra görevi tamamlamış oluyoruz.

Dust Off

t_4825.jpg


Belirtilen yere gidiyoruz. Belirtilen yerde ki sarı okun üstüne geliyoruz ve bir animasyon başlıyor. Bu animasyonda bir helikopter kalkıyor. Bu helikopteri takip ediyoruz. İsterseniz "Tab" tuşu ile hedefe kilitlenebilirsiniz. Bir süre sonra helikopter, helikopter pistine iniş yapıyor. Helikopterin yanına doğru hızlıca gidiyoruz ve giderken önümüze çıkan herkesi öldürüyoruz. Daha sonra o helikopteri alarak belirtilen yere götürüyoruz.

Call and Collect

t_4827.jpg


Belirtilen yere gidiyoruz. Belirtilen yere geldikten sonra sarı okun üstüne geliyoruz. Bir animasyon başlıyor. Bu animasyonda telefon ile konuşuyoruz ve ne yapacağımızı soruyoruz. Animasyon bittiğinde bir mesaj geliyor. Bu meesajda kimi öldürceğimiz yazıyor. O kişiyi arıyoruz ve telefonu çalıyor. O telefonu açan kişi öldürceğimiz kişi. Öldürceğimiz kişide parkta. Sesten takip ederek kim olduğunu parkta buluyoruz. O kişiyi tesbit ederek öldürüyoruz. Daha sonra ondan düşen bir emaneti alarak aranma seviyesini yok ediyoruz. Aranma seviyesini yok ettikten sonra belirtilen yere gidiyoruz ve görevi tamamlıyoruz.

Paper Trail

t_4842.jpg


Belirtilen yere gidiyoruz. Belirtilen yerdeki helikoptere biniyoruz. Daha sonra Little Jacob'un dediği yere doğru sürüyoruz. Oradaki bir helikopteri takip ediyoruz. Takip ederken denizin üstüne gelmişken Little Jacob roket atar ile roket atıyor. Fakat vuramıyor. Bu yüzde yanına doğru yaklaşıyoruz. Helikoptere yaklaşınca Little Jacob helikopteri vuruyor ve helikopter patlıyor. Son olarak belirtilen yere iniş yaparak görevi tamamlıyoruz.

Final Interview

t_4837.jpg


İnternef kafeye gidiyoruz. Bir bilgisayara oturuyoruz ve sırasıyla "Web", "Need Legal Help Reklamı", "Careers" sayfasına giriyoruz ve internetten çıkıyoruz. Saat 6:00'da aranıyoruz. Daha sonra Perseus'a giderek takım elbise alıyoruz. Arandıktan sonraki çıkan yere gidiyoruz ve içeriye giriyoruz. Pansiyona gelip konuşuyoruz. Daha sonra kadını takip ediyoruz. İçeriye giriyoruz ve bir animasyon oluyor. Animasyon sonunda ateş ederek adamı öldürüyoruz. O binadan uzaklaşıp aranma seviyesini yok ediyoruz. Daha sonra Francis'e giderek görevi tamamlıyoruz.

Holland Nights

t_4844.jpg


Belirtilen yere gidiyoruz. Daha sonra ordaki sarı okua geliyoruz. Animasyon bittikten sonra belirtilen adamları vurarak yukarıya doğru ilerliyoruz. Belirtilen adamları vurmaya devam ediyoruz.Binanın çatısına kadar tüm adamları öldürüyoruz. Son olarak Clarence ortaya çıkıyor ve vuruyoruz. Aranma seviyesini yok ederek görevi tamamlıyoruz.

Lure

t_4850.jpg


Belirtilen yere gidiyoruz. Daha sonra binanın çatısına çıkıyoruz. Çıktıktan sonra belirli yerdeki sarı oka gelerek pusu kuruyoruz. Karşıdaki bir adamı vuracağız. Bunun için telefonu çaldıracağız ve adam telefonun yanına gittiğinde görüş alanımıza girmiş olacaktır. Görüş alanınına girince adamı vuracağız. İlk önce "545-555-0122" numarasını arıyoruz. İçerdeki adam telefonu açıp konşuana kadar kapatmıyoruz. Konuşmaya başlayınca görüş alanımıza girmiş olacaktır. Camdan nişan alıp adamı öldürüyoruz ve o binadan dışarıya çıkıyoruz.

Harboring a Grudge

t_4864.jpg


Belirtilen yere Packie ile gidiyoruz. Belirtilen yere geldikten sonra Packie'yi takip ediyoruz. Packie'nin yaptığı tırmanış hareketlerinin aynısı yaparak Packie'yi takip ediyoruz. Çatıya tırmandıktan sonra kenara doğru yaklaşıyoruz. Kenara yaklaştıktan sonra çatıda saklanarak çatışma başlatıyoruz. Çatışmadaki tüm adamları öldürüyoruz. Çoğu kişiyi öldürdükten sonra aşağıya doğru yavaş yavaş iniyoruz. Dışarıdaki herkesi öldürtükten sonra aşağıya inmiş olalım. Daha sonra fabrikanın içerisine doğru atak yapıyoruz ve içerdeki tüm adamları öldürüyoruz. Herkesi öldürdükten sonra Packie ile birlikte kamyonete binerek belirtilen yere bırakıyorsunuz. Fakat bırakmaya giderken arkanızdan takip eden kişiler size ateş edecektir. Bunun için dikkatli olmalısınız. Belirtilen garaja bırakarak görevi tamamlıyoruz.

Waste Not Want Knots

t_4868.jpg


Arkadaşlarınızla birlikte 4 kişilik bir arabayla belirtilen yere gidiyorsunuz. Belirtilen yere geldikten sonra arkadaşlarınızla içeriye doğru atak yapıyoruz ve fabrikaya girmeyi deniyoruz. Etraftaki tüm adamları vurduktan sonra fabrika kapsına yöneliyoruz. Fabrikadan içeriye girdiktne sonra içerdeki tüm adamları öldürüyoruz. Öldürdüktne sonra merdivene doğru yöneliyoruz. Yukarıya çıktıktan sonra yukaridaki çantayı alıyoruz ve içeride bayağı bir süre çatışıyoruz. Çatışırken dikkatli olun. Biz çatışırken Packie arkadan kaçıyor. Packie'yi takip ederek bot buluyoruz ve Packie ile birlikte belirtilen yere giderek görevi tamamlıyoruz.

Three Leaf Clover

t_4876.jpg


Bu görevde arkadaşlarımızla birlikte 4 kişilik arabayla belirtilen yere gidiyoruz. Kısacası banka soymaya gidiyoruz. Bankaya geldiğimizde sarı okun üstünde duruyoruz. Animasyonu geçtikten sonra merdivenlerden aşağıya doğru iniyoruz ve paraları çantalara doldurarak yukarıya çıkıyoruz. Yukarıya çıktıktan sonra etrafımızı swatlar sarıyor. Dışarıya doğru kaçarken aynı zamanda arkanıza dönerek ateş edin. Polisleri öldürün ve arkadaşlarınız takip ederek ilerleyin. 4-5 kere önünüze bunun gibi büyük polis sürüsü çıkacaktır. Fakat hepsinin icabına bakacaksınız. Arkadaşlarınızla birlikte tren istasyonuna inerek oradaki polisleride öldüreceksiniz. Karşı istasyondaki polisler size saldıracaktır. Karşı istasyondaki polisleride öldürdükten sonra arkadaşlarınızla birlikte tren istasyonundaki tünelden koşarak kaçıyoruz. Eğer dikkat etmezseniz tren çarpabilir ve ölürsünüz. Bu kadar yeri baştan yapmak zorunda kalırsınız. Daha sonra arkadaşlarınızla birlikte tren istasyonundan dışarıya doğru çıkıyorsunuz. Dışarıya çıktıktan sonra 4 kişilik bir araba ile belirtilen yere doğru gidiyoruz. Ama belirtilen yere gitmeden önce aranma seviyenizi temizlemenizi öneririm. Bunun için Pain Sprey üst değiştirme alandan kaçma gibi taktikleri kullanabilirsiniz. Belirtilen alana gidip arkadaşlarınızı bırakıyorsuzuz ve görevi tamamlamış oluyorsunuz.

Böylece bölüm 2 bitmiş oluyor.

Bölüm 3

A Long Way to Fall

t_4894.jpg


Belirtilen yere gidiyoruz. Belirtilen yere geldikten sonra gelen mesajdan kiminle konuşacağımıza bakarak geldiğimiz yerde o adamı bularak konuşuyoruz. Konuştuktan sonra o adama nişan alıyoruz ve söylemediklerini söyletiyoruz. Kaçmaya başlayınca adamı öldürüyoruz. Daha sonra binanın içine girerek asansör ile üst kata çıkıyoruz. Üst kata çıktıktan sonra merdivenlerden işaretli kata doğru çıkmaya devam ediyoruz. Aynı zamanda bize saldıran tüm adamları öldürüyoruz. En üst kata geldiğimizde sarı okun üstüne gelerek o eve baskon yapıyoruz. İçerdeki herkesi öldürdükten sonra çatıdaki adamı öldürmek için çatıya çıkıyoruz. Çatıya çıktığımızda belili bölgeye giderek o adamı öldürüyoruz.

Taking in the Trash

t_4900.jpg


Belirtilen yere giderek çöp kamyonunu alıyoruz. Çöp kamyonunu aldıktan sonra belirtilen yere giderek sarı okun üstüne geliyoruz. Arabamızda bulunan çöpcüler oradaki çöpleri alarak çöp arabasına dolduruyor. İkinci olarak yine belirtilen yere giderek çöpleri alıyoruz. Çöpleri aldıktan sonra belirtilen yere gidiyoruz fakat bizi takip eden silahlı adamlar olacaktır. Belirtilen yere geldikten sonra sarı okun üstüne gelerek park ediyoruz.

Meltdown

t_4906.jpg


Belirtilen yere giderek arabadaki adamlar ile konuşuyoruz. Animasyon bittikten sonra araba bizden kaçacaktır. Biz de önümüzde bulunan spor arabayı alarak adamları takibe başlıyoruz. Fakat arabadaki admalar bize ateş ediyor ve gelmemizi engellemeye çalışıyor. Sonuna kadar takip ediyoruz ve bir parka gidiyorlar. Bu parkta kaza yapıyorlar. Parkta kaza yaptıktan sonra arabadan iniyorlar ve biz onları öldürüyoruz. Fakat bir adam tuvalete kaçıyor ve tuvalette saklanıyor. Biz de tuvalete giderek işaretli yerdeki kapılara ateş ederek aradığımız adamı buluyoruz. Son olarak bulduğumuz adamı öldürüyoruz ve düşen emaneti alıyoruz. Daha sonra parktan çıkarak belirtilen yere gidiyoruz.

Museum Piece

t_4914.jpg


Belirtilen yere gidiyoruz ve oradaki müzenin içine giriyoruz. İçeriye girdiğimizde bir animasyon oluyor ve animasyon bittikten sonra çatışma çıkıyor. Bize saldıran herkesi öldürerek çıkışa doğru gidiyoruz. Müzeden çıktıktan sonra arabaya binerek o alandan uzaklaşıyoruz ve haritamızda işaretli adamlar yok olunca görevi tamamlamış oluyoruz.

No Way on the Subway

t_4919.jpg


Belirtilen yere gidiyoruz. Belirtilen yere geldikten sonra motora binerek kaçan kişileri takip ediyoruz. Takip sırasında kaçan kişiler tren istasyonuna inecektir. Biz de tren istasyonuna girerek ateş ediyoruz ve adamları öldürüyoruz.

Weekend at Florian's

t_4926.jpg


Roman'ı alarak istediği yere gidiyoruz ve arkadaşları olduğu için 4 kişilik bir araba buluyoruz. Daha sonra arkadaşlarıyla birlikte bindikten sonra arkadaşının takip ettiği yola doğru gidiyoruz. Arkadaşı bize "Left", "Righ" gibi kelimeler diyecektir. Yolun sonuna geldiğimizde sarı okun üstüne gelerek görevi tamamlıyoruz.

Late Checkout

t_4932.jpg


Belirtilen yere gidiyoruz. Belirtilen yere geldikten sonra animasyon başlıyor. Animasyon bittikten sonra otelden en üst kata çıkıyoruz. Ben bunun yerine bir helikopter alarak otelin en üst katına çıkmanızı öneririm. En üst kata çıktıktan sonra bize saldıran tüm adamları öldürüyoruz. Herkesi öldürdükten sonra belirtilen adamları bulup onlarıda öldürüyoruz. Herkesi vurduktan sonra o alandan kaçarak aranma seviyesini temizliyoruz.

Actions Speak Louder than Words

t_4946.jpg


Belirtilen yere giderek bombayı alıyoruz. Bombayı aldıktan sonra belirtilen yerdeki arabaya gidiyoruz. Arabaya geldikten sonra o arabanın yanına bir arabayı yaklaştırmıyoruz. Arabanın yanına inerek geldikten sonra arkasına geçiyoruz ve belirtilen tuşa basarak bombayı kuruyoruz. Bombayı kurduktan sonra o alanda bulunan sarı noktanın üstüne geliyoruz ve bekliyoruz. Arabaya binen adamları takibe başlıyoruz. Takipte belli etmeden geriden takip ediyoruz. Takip sonunda araba bir fabrikada duruyor. Fabrikada durduktan sonra belirtilen sarı noktaya gidiyoruz. Daha sonra telefondan bombanın numarasını arıyoruz ve bombada ki telefon çaldığı için araba patlıyor. Fabrika alt üst oluyor. Animasyon bittikten sonra belirtilen adamları öldürüyoruz. Adamları vurduktan sonra o alandan uzaklaşarak aranma seviyemizi yok ediyoruz ve görevi tamamlamış oluyoruz.

I Need Your Clothes, Your Boots, and Your Motorcycle

t_4948.jpg


Belirtilen yere gidiyoruz. Belirtieln yerdeki sarı okun üstüne duuyoruz. Animasyon bittikten sonra kaçan motorlu adamı takip ediyoruz ve onu öldürmeyi deniyoruz. Adamı öldürdükten sonra görevi tamamlamış oluyoruz.

Smackdown

t_4954.jpg


Bir tane polis arabası arıyoruz. Polis arabasına bindikten sonra polis bilgisayarını açıyoruz. Ve sırasıyla "Search Police Records", "Search by Name"ye giriyoruz. Search by Name'ye girdikten sonra "BUCKY SLIGO" yazarak Enter yazan tuşa basıyoruz. Bulduktan sonra Locate tuşuna basıyoruz ve belirtilen yere gidiyoruz. Belirtilen yere geldikten sonra kaçan Bucky'i takiğ ediyoruz. Takip sonunda Bucky bir eve saklanıyor. Bu evde bize saldıran adamları vuruyoruz ve evin içine doğru yöneliyoruz. Evin içine girdikten sonra Bucky ve diğerleni öldürerek aranma seviyemizi yok ediyoruz.

Babysitting

t_4963.jpg


Bot ile belirtilen yere gidiyoruz. Belirtilen yerdeki botu takip etmeye başlıyoruz. Botun yanına geldiğimizde diğer botlar o botu korumaya başlıyor. Biz arkadaşımız ile onlara ateş ediyoruz. Ateş ederken mesafeyi kapamamız isteniyor. Bu yüzden ilerdeki bota yaklaşıyoruz. Belirtilen kişileri vurduktan sonra botumuzu durdurarak roket atarımız ile gelen helikopterleri vuruyoruz. Herkesi vurduktan sonra takipe devam ediyoruz ve takip ettiğimiz bot ile belirtilen yere gelerek görevimizi tamamlıyoruz.

Tunnel of Death

t_4966.jpg


Telefon ile konuştuktan sonra belirtilen yere giderek oradaki kamyoneti alıyoruz. Kamyonet ile belirtilen yerdeki tünele giderek tünelin yolunu kapatıyoruz. Tüneldeki arabadan inen bir adam "Cmon body..." gibisinden bir şey diyor ve onu öldürüyoruz. Öldürdükten sonra çatışma başlıyor. Çatışmada belirtilen tüm kişileri vuruyoruz. Tüm herkesi vurduktan sonra belirtilen adamı alarak oradan kaçıyoruz ve aranma seviyemizi yok ediyoruz. Aranma seviyemizi yok ettikten sonra belirtilen yere giderek arabayı park ediyoruz. Arabayı park ettikten sonra oradaki arabaya binerek belirtieln yere gidiyoruz. Belirtieln yere geldikten sonra turuncu üstlü kişiyi orada vurarak suya düşürüyoruz ve görevi tamamlamış oluyoruz.

Blood Brothers

t_4972.jpg


Belirtilen parka gidiyoruz. Belirtilen parka geldikten sonra telefon ile konuşuyoruz. Konuşma bittikten sonra belirtilen asansör ile çıkarak sarı okun üstünde duruyoruz. Telefon ile belirtilen kişiyi arıyoruz. Arama bittikten sonra oradaki 2 adamdan birini vuruyoruz. Vurduktan sonra o alandan uzaklaşıyoruz ve görevi tamamlıyoruz.

Undertaker

t_4978.jpg


Üstümüze bir takım elbise giyerek belirtilen yere gidiyoruz. Belirtilen yerdeki animasyon bittikten sonra kilisede çatışma çıkıyor. Çatışmada belirtilen herkesi vuruyoruz. Herkesi vurduktan sonra cenaze aracına binerek belirtilen yere doğru arkadaşlarımızla gidiyoruz. Fakat bizi takip ediyorlar ve onlara ateş ederek onlardan kaçıyoruz. Belirtilen yere arabayı park ediyoruz. Packie'yi korumaya çalışıyoruz. Eğer packie ölür ise Kate ile bir konuşma geçiyor. Görevi baştan yapıyoruz. Belirtilen yere gelerek görevi tamamlıyoruz.

Hating the Haters

t_4984.jpg


Bernie ile Middle Park'a gidiyoruz. Bu görevde Bernie Spor yapıyor. Bernie'yi uzaktan takip ederek koruyoruz. Köprü altına geldiğimizde bir çatışma çıkıyor ve belirtilen adamı vuruyoruz. Belirtilen adamı vurduktan sonra kaçan bir motorlu adamıda vuruyoruz. Onuda vurduktan sonra Bernie'yi alarak belirttiği yere bırakıyoruz.

Union Drive

t_4990.jpg


Bernie ile iki kişilik bir arabayla belirtilen yere gidiyoruz. Belirtilen yere geldikten sonra bir animasyon geçiyor ve animasyon bittikten sonra kaçan adamı takip etmeye başlıyoruz. Takip bittikten sonra bir parkta durarak arabadan iniyorlar ve inen 2 adamı öldürüyoruz. Öldürdükten sonra Bernie'yi evine bırakıyoruz.

Buoys Ahoy

t_4996.jpg


Bot ile belirtilen adaya giderek kaçan adamı takip etmeye başlıyoruz. Kaçan botu takip ederken ateş ederek öldürmeyi deniyoruz. Kaçan bot bir süre sonra bir yerde duruyor ve bottan inen kilileri öldürüyoruz. Bu kişileri öldürdükten sonra Bernie'ye geri dönerek konuşmayı tamamlıyoruz.

I'll Take Her

t_5002.jpg


Telefon ile konuştuktan sonra bir internet cafeye gidiyoruz. Bir bilgisayara oturarak sırasıyla "Web", "Auto Eroticar", "View Cars"a giriyoruz. Daha sonra internet cafeden çıkarak eklediğimiz kişiyi arıyoruz. Belirtilen yere giderek pembe araba ile test sürüşüne başlıyoruz. Belirtilen yere doğru gidiyoruz. Fakat yanımızdaki kadın ile kavga ediyoruz. Yanımızdaki kadın bize vurdukça arabamız sağa sola sarsılıyor. Belirtilen yere geldikten sonra arabayı belirtilen yere bırakıyoruz.

Ransom

t_5013.jpg


Konuşma bittikten sonra belirtilen yere giderek binaya gidiyoruz ve belirtilen binaya giriyoruz. Orda rehin alnmış kadın ile konuşuyoruz. Daha sonra telefonun kamerası ile onun yüzünü çekerek mesaj ile gönderiyoruz.

She's A Keeper

t_5021.jpg


Belirtilen yere giderek oradaki apartmana giriyoruz. Daha sonra belirtilen arabaya binerek belirtilen yere gidiyoruz. Belirtilen yere giderken bizi takip eden kişiler var. Bunlar arabaya ateş ediyor. Fakat arabanın bagajına kurşun gelmemesine dikkat ediyoruz. Yoksa içerdeki kadın ölecektir. Belirtilen yere arabayı bırakarak görevi tamamlamış oluyoruz.

Diamonds are a Girl's Best Friend

t_5028.jpg


Telefon ile konuşma bittikten sonra Packie'nin dediği yere giderek arabaya biniyoruz. Arabaya bindikten sonra arabayı belirtilen yerre götürüyoruz. Belirtilen yerde bir çatışma çıkıyor. Belirtilen tüm adamları öldürüyoruz. Belirtilen herkesi vurduktan sonra bir kaç araba geliyor ve roket atarımız var ise arabaları yok ise adamları silah ile öldürüyoruz. Herkesi vurduktan sonra belirtilen yere giderek görevi tamamlıyoruz.

Truck Hustle

t_5019.jpg


Belirtilen yere giderek orada pusu kuruyoruz. Daha sonra bir kaç adam anlaşmaya geliyor. Oradaki bir kaç adamı vurarak çatışmayı başlatıyoruz. Bize saldıran tüm adamları vurarak kaçan kamyonun arkasına tutunuyoruz. Belirtilen tuşalar ile kamyonete tırmanıyoruz. Kamyonet döndükçe sağa sola kayıyoruz. İleriye doğru ilerlemeye devam ediyoruz. İleriye geldikten sonra animasyonda Niko içeriye girerek kamyoncuyu öldürüyor ve şöförlüğü alıyor. Telefon ile konuşma bittikten sonra kamyoneti belirtilen yere bırakıyoruz.

Pegorino's Pride

t_5038.jpg


Belirtilen yere araba ile giderek sarı okun üstüne geliyoruz. Animasyon bittikten sonra yanımızdaki binaya girerek merdivenlerden yukarıya doğru çıkıyoruz. Yukarıya çıktıktan sonra sarı okun üstüne gelerek adamımızı korumaya başlıyoruz. Bir anlaşma olurken çatışma çıkıyor. Tüm belirtilen adamları vuruyoruz. Herkesi vurduktan sonra içeriye doğru dalıyoruz. İçeriye girdikten sonra oradaki adamımızı kurtarıyoruz. Araba ile kaçan kişiyi takip ediyoruz. Kaçan adama ateş ederek öldürüyoruz. Belirtilen adamı vurduktan sonra arabaya geri dönerek belirtilen yere gidiyoruz ve görevi tamamlıyoruz.

Payback

t_5045.jpg


Belirtilen yere gidiyoruz. Belirtilen yerdeki animasyon bittiktne sonra kaçan adamı takip ediyoruz. Takip sonunda Auto Eroticar'da belirtilen herkesi vuruyoruz. Herkesi vurduktan sonra aranma seviyesini yok ederek görevi tamamlıyoruz.

Catch the Wave

t_5052.jpg


Belirtilen yere giderek kamyonete biniyoruz. Kamyonet ile belirtilen yere giderek çatışmayı başlatıyoruz. Çatışmada fabrikanın içindeki herkesi vuruyoruz. Fabrikanın arka kapısında dışarıya çıkarak oradaki bota biniyoruz ve giden arkadaşımızı takip ediyoruz. Fakat arkadan gelen 2 bot var. Bu botlar bize saldırıyor. Bu botlardaki adamları öldürüyoruz. Öldürdükten sonra arkadaşımızı takip ederek belirtilen yere geliyoruz.

Trespass

t_5075.jpg


Belirtilen yere giderek işaretli adamı arıyoruz. O adamı binanın içine girdikten sonra buluyoruz. Çatışmada hem adamları öldürüyoruz hem de yukarıya doğru çıkıyoruz. En yukarıya çıktıktan sonra bulacağımız adam kaçmaya başlıyor. O adam kaçarken biz de onu takip ediyoruz. Takip ettiğimiz adam çok yükseklere tırmanıyor. Takip ettiğimiz adam büyük iki bacanın arasından kaçarak bir üst kata da çıkıyor. Takip sonunda takip ettiğimiz adam helikopter ile kaçıyor. Helikopteri bazuka ile vuruyoruz ve görevi tamamlamış oluyoruz.

To Live and Die in Alderney

t_5077.jpg


Belirtilen yere arkadaşımız ile gidiyoruz. Belirtilen yere geldikten sonra sarı okun üstünde duruyoruz. Animasyon bittikten sonra çatışma çıkıyor. Kaçan 2 arabayı takip ediyoruz ve ateş ederek öldürmeyi deniyoruz. Kaçan arabaların içindeki adamları öldürdükten sonra belirtilen yere giderek arabayı park ediyoruz. Bagajdan silahları aldıktan sonra işaretli arkadaşlarımızı koruyoruz. Onlara ve bize saldıran herkesi vuruyoruz. Belirtilen yere doğru arkadaşlarımızla giderek kamyonete biniyoruz. Kamyonet ile aranma seviyemizi yok ediyoruz. Aranma seviyesini yok ettikten sonra belirtilen yere arkadaşlarımızı bırakıyoruz.

Flat Line

t_5088.jpg


Belirtilen Hastaneye gidiyoruz. Hastaneye geldikten sonra soyunma odasından doktor kıyafetini giyiyoruz ve belirtilen adamı buluyoruz. Belirtilen adamı bulduktan sonra aramızda bir konuşma geçiyor. Daha sonra adamın sağında bulunan aletin yanına gelerek belirtilen tuşa basıyoruz. Adam ölürken o hastaneden kaçıyoruz ve aranma seviyemizi yok ediyoruz.

Pest Control

t_5103.jpg


Telefon ile konuşma bittikten sonra Belirtilen yere gidiyoruz. Belirtieln yere geldikten sonra animasyon başlıyor. Bittikten sonra işaretli 2 arabayı takip ediyoruz. İsterseniz daha önce önden giderek yolu kesin ve roket atarı çıkarın. Önlerini kestikten sonra hepsini öldürüyoruz.

Entourage

t_5106.jpg


Belirtilen yere giderek koruma ile konuşuyoruz. Daha sonra arabaya binerek öndeki aracı keçmeyerek arkasında takip ediyoruz. Takip sonrası bir yolda önümüz kesiliyor ve çatışma çıkıyor. Oradaki tüm belirtilen kişileri vuruyoruz. Hekresi vurduktan sonra oradaki adamı alarak belirtilen yere gidiyoruz ve belirtieln yere bırakıyoruz.

Dining Out

t_5119.jpg


Belirtilen yere gidiyoruz. Belirtilen yerdeki restauranta giriyoruz. Oradaki adam bize giremeyeceğimizi söylüyor. Onu vurarak içeriye doğru ilerliyoruz. Bize saldıran herkesi vuruyoruz. Herkesi vurduktan sonra menejerin odasına girerek menejeri konuşturuyoruz ve dediği yere gidiyoruz. Dediği yerde kim kaçıyor. Kim kaçarken arabasını vurarak veya takip edip öldürerek görevi tamamlıyoruz.

Liquidize the Assets

t_5130.jpg


Belirtilen yere giderek belirtilen kişileri vurmaya başlıyoruz. Fakat içeriye doğru ilerlerken belli etmiyoruz. Belirtilen herkesi vurduktan sonra belirtilen arabalarıda patlatıyoruz. Tüm herşeyi yaptıktan sonra görevi tamamlamış oluyoruz.

Arabaların nerede olduğunu aşağıdaki resimden görebilirsiniz.

5167-gta-iv-liquidize-the-assets.jpg


Böylece bölüm 3 bitmiş oluyor.

Bölüm 4

That Special Someone

t_5179.jpg


Telefon ile konuşma bittikten sonra belirtilen hava alanına gidiyoruz. Hava alanına bir tane kamyonet geliyor ve bir adam indiyorlar. Bu adamı öldürüyoruz veya kurtarıyoruz. Adamı öldürdükten sonra Roman'ı belirtilen yere bırakıyoruz.

One Last Thing

t_5187.jpg


Bu görevde oyunun nasıl biteceğini seçiyoruz. Deal veya Revenge'yi seçiyoruz. Eğer Deal'ı seçerseniz Roman, Revenge'yi seçerseniz Kate ölüyor.

Deal

If The Price is Right

t_5235.jpg


Belirtilen yere geldikten sonra arkadaşımızı takip ediyoruz. Arkadaşımızı takip ettikten sonra oradaki camı kırarak içeriye giriyoruz ve içerdeki herkesi öldürüyoruz. Herkesi öldürürken belirtilen yere doğru ilerliyoruz. Aynı zamanda arkadaşımızı koruyoruz. Herkesi vurduktan bir animasyon başlıyor ve o animasyonda bir adamı kovalıyoruz. Kaçan adamı arkadaşımız ile kovalayarak öldürüyoruz ve adamdan düşen çantayı alıyoruz. Daha sonra arkadaşımızı belirttiği yere bırakıyoruz.

Mr. & Mrs. Bellic

t_5218.jpg


Bu görevde Roman ölecektir. Bu görevde takım elbise giymeniz şarttır.

A Revenger's Tragedy

t_5251.jpg


Belirtilen kişiyi takip ediyoruz. Takipte ateş etmiyoruz. Takip sonrası eski bir fabrikaya kaçıyorlar ve çatışma başlıyor. Herkesi vururken içeri doğru ilerliyoruz. İçerde belirtilen adama doğru gidiyoruz. Fakat adam bizden kaçıyor. Takip ediyoruz ve çatıya çıkıyoruz. Çatıdaki herkesi vurarak takipe devam ediyoruz. Adam helikoptere bindiğinde biz de helikoptere tutunuyoruz. Fakat bizi aşağıya atıyorlar. Orada ki bota binerek takip etmeye başlıyoruz. Takipte bize roket atıyorlar. Bu yüzden dikkatli oluyoruz. Belirtilen helikoptere yaklaşıyoruz ve tutunuyoruz. Tutunduktan sonra helikopteri o adamlara doğru sürüyoruz. O adamlara ateş ederek öldürmeyi deniyoruz. Eğer öldüremezseniz özgürlük adasına iniyorlar ve orada çatışma başlıyor. Özgürlük adasındaki belirtilen kişileri vuruyoruz ve oyunu bitirmiş oluyoruz.

Revenge

A Dish Served Cold

t_5192.jpg


Belirtilen gemiyi basarak içindeki tüm adamları vuruyoruz. Aynı zamanda içeriye doğru ilerliyoruz. İçeriye girdikten sonra merdivenlerden yukarıya doğru çıkıyoruz. Yukarıya çıkarken çatışma devam ediyor. Güverteye geldiğimizde oradaki tüm adamları vurarak belirtilen yerdeki ayarları değiştiriyoruz. Ayarladıktan sonra kapı açılıyor ve aşağıya iniyoruz. Aşağıya indikten sonra oradaki adamlarla birlikte Dimitri'yi öldürerek o alandan uzaklaşıyoruz ve görev tamamlanmış oluyor.

Mr. & Mrs. Bellic

t_5209.jpg


Bu görevde Kate ölecektir. Bu görevde takım elbise giymeniz şarttır.

Out of Commission

t_5219.jpg


Araba ile kaçan Pegerino'yu takip ediyoruz. Takip sonrası eski bir fabrikaya giriyorlar. Çatışma başlıyor. Adamları öldürerek içeriye doğru ilerliyoruz. İçerdeki adama doğru gidiyoruz. Adam bizden çatıya doğru kaçıyor. Adamı takip ediyoruz ve çatıya çıkıyoruz. Çatıdaki herkesi vurarak o adamıda kovalayarak vurmaya çalışıyoruz. Fakat adam kaçıyor. Biz de motora binerek sahilden adamı takip ediyoruz. Takipte adam bize ateş ediyor. Bu yüzden dikkatli oluyoruz. Daha sonra Little Jacob ve Roman helikopter ile adamı takipe başlıyorlar. Biz de atlama yerine gelerek helikoptere tutunuyoruz. Helikoptere bindikten sonra adamı takip ederek ateş ediyoruz ve öldürüyoruz. Eğer öldüremezseniz özgürlük anıtında çatışma başlıyoruz ve orada adamı vurarak oyunu tamamlamış oluyoruz.


Konu Gtaturk 'ten alıntıdır..!
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Benzer konular

smm panel selçuk balcı menajeri forum bahis instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al bahis siteleri deneme bonusu veren siteler deneme bonusu deneme bonusu deneme bonusu veren siteler instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al